Jdi na obsah Jdi na menu
 


Městská slavnost Dotkni se Písku 2012

 V pondělí 7. května bude zahájen prodej vstupenek na městskou slavnost Dotkni se Písku 2012.

Vstupenky jsou k dispozici v recepci kulturního domu (každý všední den od 8 do 16 hodin a v době konání akcí) a v kině Portyč před filmovými projekcemi. Vstupné bylo letos stanoveno na 100 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě. Předprodej končí v pátek 8. června ve 12 hodin. Senioři nad 70 let a děti do výšky 130 cm vstupné neplatí.

Ke vstupence obdržíte v předprodeji pamětní minci, v letošním roce věnovanou památce píseckého výtvarníka a výrazné osobnosti píseckého kulturního života, Františka Doubka. Mincí je ovšem omezený počet (10. tis. kusů), proto si vstupenku (s mincí) obstarejte včas.

Limitovaný počet mincí je k dispozici i bez vstupenky (například jako dárek), potom cena samotné mince je 60 Kč.Vážení přátelé,

leckdo tomu nevěří, ale je tomu skutečně tak - městská slavnost „Dotkni se Písku“ již dospěla ke svému dvacátému ročníku. Pravda, ne vždy nesla toto jméno, ale faktem je, že v roce 1993 měla opravdu svoji premiéru. A všichni jsme si za těch skoro dvacet let snad zvykli na to, že počátkem června je město v podstatě vzhůru nohama. Tímto Vás ujišťujeme, že i v letošním roce tomu nebude jinak.
Ve středu 6. června v podvečer uzavřeme celý střed města a tato uzavírka potrvá až do pozdního odpoledne neděle 10. června. Prosíme proto všechny majitele obchodů a ostatních provozoven v centru, aby se pokud možno předzásobili a orientovali své další nutné závozy v tyto dny do časných ranních hodin. Žádáme také řidiče, aby plně respektovali zákazy vjezdu a parkování.
Novinkou letošní městské slavnosti je, že kulturní program přesáhne až do neděle, kdy v Palackého sadech dojde k slavnostnímu podpisu partnerské smlouvy města Písku s německým Deggendorfem.
Další novinku, kterou připravilo Centrum kultury Písek o.p.s., je zúžení placené zóny pouze na Velké náměstí a část Jugmannovy ulice. Identifikační páska však i nadále opravňuje ke vstupu do Divadla pod čarou, Letního kina, Divadelní kavárny a Prácheňského muzea. 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář